Ambra

Jmenuji se Dana Ambra Kloknerová.Druhé jméno mi dala Ramona Silingren. Žiju v Praze.Odjakživa mě zajímaly byliny, alternativa, duchovno, výklady karet, energie.V roce 2013 jsem pracovala na Karlově náměstí v Praze jako alternativní poradce.Pomáhám lidem biorezonančním přístrojem, plazmovým generátorem. Diagnostikuji bakterie, viry, houby, plísně a parazity Oberonem a F-Scanem. Postupem času jsem ale přicházela na to,že s nemocemi je to trochu jinak.Na člověka se musíme dívat jako na celek. Všecko souvisí se vším. Nemoce a emoce a vůbec každý problém je jenom v naší hlavě.Takže se na to musí jinak - kvantově, k tomu jsem přidala další energetické metody jako jsou Reiki, Shamballa,Yuen metoda, Ho-oponopono a v poslední době používám starou metodu, kterou používal Kristus - Energetické kruhy. Energetické metody jsou v cizině uznávany jako účinné a lidé je vyhledávají. 

Při narození dostaneme úžasný dar.Dar napojení, který časem ztrácíme.

Celý Vesmír je obklopen energetickým kvantovým polem.Toto pole je možné ovlivňovat pouhou myšlenkou.Myšlenka uvolňuje sílu, kterou nosíme každý ve svém nitru.Je to síla, která nás dokáže uzdravit, změnit náš život, a také životy druhých.Je to zvláštní, ale tato síla se uvolňuje právě tehdy, když přestaneme myslet sami na sebe - přestane se projevovat naše ego. Této síle říkám energie kosmu. Musíme vědět, jak na to. A já vám to ukážu.

 Práce v kruhu: tuto metodu už kdysi používal Kristus a jeho učedníci, také spící prorok Edgar Cayce. Touto metodou léčení se úspěšně se zaobírá již přes 20 let Lynne Mc Taggartová, novinářka.

"Některé věci v životě leží za hranicemi naší schopnosti vysvětlit je nebo pochopit.Když se dají lidé dohromady, dochází prostě k zázrakům.Zázraky nejsou dílem jediné síly, nýbrž výsledkem koletivních sil.Vědomí je kolektivní činnost schopná překonávat čas i prostor a že mysli se dokážou spojit na jakoukoliv vzdálenost, pokud se dokážou soustředit na jediný bod - cíl. Spojení nemá nic společného se sobeckostí a závisí, výhradně na kolektivní schopnosti tvořit.

Změňte rok 2023 tak, že změníte KAŽDOU ČÁST svého života.Představte si, že v roce 2023:

   .   Vyřešíte dlouhodobý zdravotní problém                                                    .   Zahajte novou a vzrušující kariéru                                                            .   Učinit všechny vztahy  milujícími a naplňujícími                                  .   Užijte si stálý a hojný tok peněz                                                 .   Najděte smysl svého skutečného života

 


                                

Homothumadon označuje skupinu, která je jako jeden.Toto slovo je velice výmluvné,vyjadřuje, že všechny jejich myšlenky, city, touhy a přání se soustřeďovaly k jednomu objektu.Všichni měli na mysli dosažení téhož cíle.Neměli jiné touhy. Všichni to mysleli doopravdy. A Duch boží k nim sestoupil, aby vyhověl jejich společné víře a motlitbě. ( v bibli se objevuje 12x ). 

Vytvořte si webové stránky zdarma!